taka-kasa.waw.pl

Cipherlab RS35 – jakie są zalety kolektora danych z dużym ekranem dotykowym?

Cipherlab RS35 - kolektor danych z dużym ekranem dotykowym

Kolektor danych wdraża się w firmie przede wszystkim po to, żeby zagwarantował wygodne zarządzanie obiegiem informacji w przedsiębiorstwie. Dlatego tak ważne są m.in. parametry związane z odczytem kodów kreskowych czy przesyłaniem zgromadzonych plików. Współcześnie jednak na znaczeniu zyskują także inne kwestie, np. przyjazna obsługa przy użyciu kolorowego panelu dotykowego. Co więcej, takie kolektory danych, jak Cipherlab RS35, udowadniają, że obecność wspomnianego ekranu przekłada się na dodatkowe atuty urządzenia.

Popularne oprogramowanie w urządzeniach auto id

Kolektory danych z obszernymi, kolorowymi panelami dotykowymi są obecnie dostarczane na rynek przez wielu producentów technologii auto id. Modele tego typu cieszą się bowiem zainteresowaniem wielu przedsiębiorców, którym zależy na wdrożeniu intuicyjnego w obsłudze urządzenia do pozyskiwania, przetwarzania i przesyłania informacji. Na przykładzie Cipherlab RS35 widać także doskonale, że takie kolektory danych oferują zarówno szybkie oraz wygodne wykonywanie obowiązków, jak i dostęp do praktycznego oprogramowania. Wspomniane urządzenie działa bowiem w oparciu o popularny system operacyjny Android. Dzięki temu obsługa kolektora marki Cipherlab przebiega praktycznie tak samo, jak w przypadku codziennego korzystania ze smartfona. Ponadto, model RS35 zapewnia dostęp do wielu przydatnych aplikacji na urządzenia mobilne, np. do poczty elektronicznej, kalendarza, kalkulatora, notatnika, galerii zdjęć, bazy kontaktów czy przeglądarki internetowej.

Wydajne podzespoły i różne standardy transmisji danych

W większości przypadków kolektory danych z większymi ekranami dotykowymi posiadają też wydajne podzespoły. W szczególności dotyczy to procesora, pamięci RAM oraz pamięci Flash. Znajduje to potwierdzenie m.in. w specyfikacji technicznej modelu RS35 marki Cipherlab. Omawiane urządzenie posiada ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 1,8 GHz, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci Flash (z opcją rozszerzenia za pomocą karty SDHC lub SDXC). Cipherlab RS35 zapewnia więc płynne działanie zainstalowanego oprogramowania – zarówno systemu operacyjnego Android, jak i wykorzystywanych przez użytkownika aplikacji.

Co więcej, urządzenie oferuje obsługę różnorodnych standardów komunikacyjnych – zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych. Użytkownik kolektora RS35 może skorzystać z łączności przez Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB oraz sieć GSM. To z kolei zapewnia płynny obieg informacji pomiędzy urządzeniem marki Cipherlab a pozostałymi elementami rozwiązania systemowego, które funkcjonuje w danej firmie.

Kolektor z wytrzymałą i szczelną obudową

Wiele kolektorów danych to urządzenia przystosowane do wykonywania obowiązków w bardzo trudnych warunkach pracy. Na rynku można znaleźć modele wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, które dodatkowo posiadają uszczelnione konstrukcje oraz gwarantują działanie w ujemnych temperaturach. Co ciekawe, dotyczy to także terminali przenośnych z większymi, kolorowymi ekranami dotykowymi.

Cipherlab RS35 zapewnia bowiem odporność na wielokrotne upadki z 1,5 metra, spełnia wysokie normy szczelności (IP-65, IP-67) oraz działa w temperaturze od minus 20 do plus 50 stopni Celsjusza. Ponadto, 5,5-calowy ekran tego urządzenia auto id został pokryty warstwą Corning Gorilla Glass, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami panelu dotykowego. W rezultacie, kolektor danych Cipherlab RS35 również może być z powodzeniem stosowany w bardziej wymagających warunkach eksploatacji.

1 Komentarz

  1. erionX

    chyba jeden z ciekawszych modeli kolektorow danych o jakich czytalem a kilkoma juz sie interesowalem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *