taka-kasa.waw.pl

Drukarki fiskalne na każde stanowisko pracy

Drukarki fiskalne nadal kojarzą się wielu przedsiębiorcom z dużymi urządzeniami, które trudno zmieścić na stanowisku obsługi klientów. Pamiętajmy jednak o tym, że jedną z najistotniejszych tendencji, które funkcjonują obecnie w branży technologii sprzedaży, jest miniaturyzacja. Co za tym idzie, nawet stacjonarne drukarki mogą się dziś pochwalić kompaktowymi gabarytami. Niemniej, warto sprawdzić, jaki ma to wpływ na funkcjonalność tych urządzeń. Czy nadal stanowią nieocenione wsparcie w prowadzeniu sprzedaży? Imponują wydajnością i szybkością pracy?

Aranżacja stanowiska sprzedaży to niełatwe zadanie

Każdy przedsiębiorca, który planuje zakup drukarki fiskalnej i wdrożenie danego modelu w firmie, musi się zmierzyć z trudnym wyzwaniem – odpowiednim zaaranżowaniem stanowiska pracy. Jest tak, gdyż rozmieszczenie poszczególnych elementów systemu, w dostępnej przestrzeni, zawsze ma duży wpływ na wygodę prowadzenia sprzedaży. I zasada jest tutaj bardzo prosta: im lepiej zaplanujemy miejsce, w którym będą obsługiwani klienci, tym większy komfort zyskamy.

Na chwilę obecną rynek technologii sprzedaży posiada w swojej ofercie różne modele drukarek fiskalnych, które charakteryzują się kompaktowymi gabarytami. W tym wpisie przyjrzymy się modelowi Profit EJ, produkowanemu przez markę Innova. Wspomniane urządzenie jest bowiem dobrym przykładem małego rozwiązania technologicznego, które równocześnie zapewnia dostęp do przydatnych funkcji.

Solidna konstrukcja i małe gabaryty

Innova Profit EJ to drukarka fiskalna wykonana ze szczególną dbałością o detale. Urządzenie cechuje się zarówno solidnym wykonaniem, jak i nowoczesnym, eleganckim designem. Opływowa konstrukcja modelu Profit EJ, uzupełniona o ciemną kolorystykę i wyrazisty ekran typu LED, podkreśli aranżację niejednego stanowiska sprzedaży.

Ponadto, drukarka rejestrująca marki Innova sprawdzi się także w przedsiębiorstwach, które nie dysponują rozległą przestrzenią do zagospodarowania urządzeń elektronicznych dla handlu. Wymiary opisywanego tu modelu wynoszą zaledwie 161 x 194 x 230 mm (wysokość, szerokość, głębokość). Nie jest to może rekordowy wynik wśród drukarek dostępnych na krajowym rynku, lecz Innova Profit EJ na pewno nie ma się czego wstydzić.

Funkcjonalność nadal na pierwszym miejscu

Chociaż gabaryty poszczególnych elementów systemu sprzedaży mają duże znaczenie i przekładają się na komfort pracy, absolutnie nie można zapomnieć o funkcjach i parametrach urządzeń elektronicznych. To bowiem dostępne opcje zdecydują o tym, czy dane rozwiązanie technologiczne naprawdę zautomatyzuje wykonywanie obowiązków. Na szczęście w dzisiejszych czasach część drukarek fiskalnych łączy w sobie wiele zalet.

W modelu Profit EJ uwagę zwracają nie tylko małe wymiary urządzenia, ale także praktyczne funkcjonalności. Na pierwszym plan wysuwa się zaś moduł elektronicznej kopii paragonów, który zapewnia gromadzenie istotnych danych w formie cyfrowej. Tak jak w wielu innych urządzeniach rejestrujących, wspomniana technologia stanowi prawdziwe ułatwienie dla przedsiębiorcy. Nie tylko automatycznie zapisuje kopie paragonów, ale także pozwala na łatwe zabezpieczenie całej dokumentacji oraz zmniejszenie kosztów użytkowania.

Istotnym ogniwem Profit EJ jest też mechanizm drukujący. Model marki Innova pracuje z prędkością 25 linii tekstu na sekundę, wykorzystuje rolki o maksymalnej długości 80 metrów oraz umożliwia prostą wymianę papieru termicznego. Ponadto, drukarka oferuje wystawianie paragonów z nazwami produktów bądź usług, które mogą mieć do 40 znaków. Dzięki temu znacznie łatwiej o jednoznaczną identyfikację wszystkich elementów asortymentu.

 

Innova Profit EJ jest dowodem na to, że jeżeli przedsiębiorca się postara, może bez problemu wdrożyć w firmie drukarkę o kompaktowych gabarytach, która równocześnie zagwarantuje kompleksowe zarządzanie sprzedażą. I co najważniejsze, takich urządzeń jest na polskim rynku zdecydowanie więcej. Niewykluczone, że o niektórych modelach przeczytacie jeszcze na blogu taka-kasa.waw.pl.

1 Komentarz

  1. lookthat

    Moim skromny zdaniem, pomijając już wszystko, drukarka fiskalna z grafiki tytułowej ma najbardziej oryginalny design ze wszystkich 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *